| Ionescu_Andrei_1999_QXRQ a întrebat:

(doar pentru cunoscatori).
Mi-am luat un pro mass si un creatine pro mass de pe pro nutrition, intrebarea mea este "cate grame are cupa aia (si la pro mass si la creatine pro mass)" ca sa stiu cat sa iau?

Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

Ai luat 2 porcarii de la o firma de 2 bani. Pro mass 77g carbohidrati din care 44 sunt zahar se iau 2 masuri (2 cupe 50gx2) scrie si pe cutie ce e asa greu de inteles? Iar creatine pro mass tot 2 masuri: 2 cupe, cupa are 45 aici. Scrie si pe site daca cauti produsul la,, MOD DE ADMINISTRARE,, si pe cutie.