| prizonierulnegru a întrebat:

Dupa antrenamente bune ma dor serios muschii, ce pot face?

Răspuns Câştigător
| xXxAnOnImOuSxXx a răspuns:

Febra musculara e binevenita dupa antrenament.S au provocat micro rupturi de tesut si de asta te doare.Incearca sa nu mai folosesti acea grupa 2-3 zile si sa o antrenezi o data pe saptamana. Poti sa te dai si cu o crema anti inflamatoare

3 răspunsuri:
| Tuca10 a răspuns:

Nimic, asa e la început cand te apuci de sala, corpul tau nu este obisnuit. După 3-4 sapta nu o sa te mai doară.

| prizonierulnegru explică (pentru Tuca10):

Dar fac sport de 9 luni si des cand ma fortam mai tare a doua zi ma dureau muschii tare

| RAY a răspuns (pentru prizonierulnegru):

Evita lactoza din dieta