| RobertG101 a întrebat:

Dupa cat timp de sala se vad rezultate bune? Eu fac exercitii la maini, abdomen, spate, pectorali o zi (3 zile pe saptamana), si la alta fac picioarele (3 zile),
o zi de repaus (va fi duminica) in care ma plimb prin oras. Tin sa mentionez ca sunt in Germania si sala are cam de toate.

4 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

2-3 ani.

| BeSmart17 a răspuns:

Eu zic da dupa 1-3 luni

| Gabrielasnitel520 a răspuns:

Ideea e sa te tii de sala.Am facut 1 luna jumate si nu prea a dat rezultate.
Rezultatele se vad in câteva luni, dar daca le vrei mai repede trebuie sa tii si dieta.

| Adi2209 a răspuns:

Rezultatele apar foarte repede cand esti incepator. Daca ai un antrenament de incepatori, bazat doar pe exercitii compuse, rezultatele vor aparea din prima luna.