| Anonigga a întrebat:

Dupa ce cresc in masa pot sa ma mai definesc chiar daca sunt endomorf (nu sunt gras am slabit)? adica sa ard toata grasimea acumulata, si cum pot face asta?

6 răspunsuri:
| florynmondialul a răspuns:

Scazi numarul de carbohidrati din alimentatie si cresti numarul de proteine! asa te definesti! iar pe langa poti sa iei un produs foarte bun care te va ajuta foarte mult http://www.megaproteine.ro/......-Hardcore/

| Smack88 a răspuns:

Prin exercitiu. MULT exercitiu!

| Cosmin86 a răspuns (pentru Smack88):

Nu... definirea se face din alimentatie.

Exercitiile raman la fel ca in perioada de masa, nu treci pe "mult" gen antrenament de volum, e o prostie asta

| Anonigga explică:

Am 17 ani!

| Andrei_Andrei_1993_SVMr a răspuns:

Cati ani ai?

| Andrei_Andrei_1993_SVMr a răspuns:

Salut, cati ani ai?