| Zlatan10 a întrebat:

Dupa voi, care credeti ca este cel mai bun jucator de fotbal(in afara de Leo Messi si CR7)? Care sunt top 3 cei mai buni jucatori din cei de jos:

Zlatan Ibrahimovic
Eden Hazard
Neymar Jr.
Luis Suarez
Gareth Bale
Karim Benzema
Arjien Robben
Tomas Muller
Manuel Neuer
Marco Reus

5 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Zlatan, Hazard, Bale, Robben, cam astia ar fi principalii.

| TheWalker11 a răspuns:

1.Robben
2. Ibrahimovic
3.Hazard
Cei mai buni portari in momentul actual Neuer si Courtois! big grin

| Laurentiu017 a răspuns:

1.Zlatan Ibrahimovici
2.Neymar Jr.
3.Arjen Robben
Zlatan Ibrahimovici, dupa Leo Messi si Cristiano Ronaldo, e cel mai bun fotbalist.

| ZoLyX a răspuns:

Ibrahimovic,Robben si Suarez. Personal imi place cum joaca si Paul Pogba ( Juventus), la varsta sa de 22 de ani este peste multi jucatori veritabili. Curand cred ca va fi printre primii 5 jucatori ai lumii.

| dgffdf a răspuns:

Neymar jr.(1)
Tomas Muller(2)
Manuel Neuer(3)
Dar cel mai bun fotbalist din lume este, dpmdv, Messi