| flrnnn0202 a întrebat:

E adevarat ca suplimentele iti umfla doar muschii, nu iti cresc si forta? De ex poti sa ajungi foarte mare dar forta sa nu corespunda cu muschii?

Răspuns Câştigător
| CarcotasulVesel a răspuns:

Suplimentele nu cresc nimic!
doar ajuta pe cineva care trage de fiare, iar trasul de fiare creste muschii

confunzi suplimente cu steroizi care aia cresc muschii

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Am 2 veri care si-au bagat proteine de le-a sarit capacele. Unul din ei joaca la o echipa de rugby in UK (la sharks) si celalalt e in tara acum casatoriti. Problema e atunci cand vine varsta pensiei si nu o sa aiba chef de sala nici putere le atarna carnea pe oase. Nus asa exagerati in muschi cum sant aia care ridica gantere si se vad venele, arata bine da... dar nu e maxim sa ma explic bine. Eu am musculatura normala atletica fara proteine dar daca as pedala vreo 2 ore pe zi la bicicleta sigur mi.ar iesi ceva forme in zona abdomenului.

| RAY a răspuns:

Nu,e un mit asa ceva, creatina poate retine apa in muschi dar nu pe lunga durata

| QElenaBoghiu a răspuns:

Ai nevoie de sală pentru forță și suplimente pentru mușchiwinking