| anonim_4396 a întrebat:

E bine daca ai bicepsul 30 cm la 14 ani si ma antrenez de 1 an si pot face tractiuni cu +20kg

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Dar cum stai cu pregatirea examenului de capacitate?
Ca ala este vital acum, nu muschiuletii la 14 ani.

| siriusblack98 a răspuns:

Nu cred ca sunt baremuri facute in aceasta privinta cu ce marime trebuie sa aiba bicepsul la o anumita varsta dar presupun ca la 14 ani stai mai bine sau la fel cu marimea pe care o aveam eu la varsta ta.Luand in considerare ca la 14 ani ma antrenam deja de 2 ani.

| Kerre a răspuns:

Da, este foarte bine luand in vedere ca ai doar 14 ani adica esti inca la o varsta destul de frageda.