| Pacquiao a întrebat:

E bine sa fac un antrenament full body sau e mai bine sa ma antrenez pe grupe?
Cam care este diferenta? Adica daca faci ca lumea full body are ceva?
Dau funda! happy

2 răspunsuri:
| Madalin01 a răspuns:

Full body era folosit demult si dadeau rezultate bune insa nu se antrenau mai mult de 3 ori pe saptamana iar apoi s-a introdus si o a 4-a zii, si in special full body se lucreaza cand esti incepator apoi avansezi la diferite programe de antrenament..etc

| DomnulKat a răspuns:

Dacă faci ca lumea full body o să pui masă musculară la greu, cu o alimentație bună bineînțeles.