| Stallone a întrebat:

E bun acest program pentru sala?

Z1: spate, biceps, abdomene, trapez
Z2: piept, triceps, umeri, antebrate
Z3: picioare

6 răspunsuri:
| Mafiotu007 a răspuns:

Eu zic ca e mai bine sa faci 6 zile pe saptamana.In fiecare din cele 6 zile faci 1-2 grupe de muschi.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Mafiotu007):

Si le dai muschilor 1 zi pe saptamana sa creasca.

In loc de 6 zile, te duci 3 maxim 4 si cresti MULT MAI REPEDE.

Doar copiii mici si sportivii profesionisti (care au alimentatie speciala la gramaj + suplimente la greu) fac 6 zile pe saptamana.

| Mafiotu007 a răspuns (pentru Cosmin86):

Mai smechere, daca nu stii nimic, taci din gura.Multi culturisti din ziua de azi fac 5-6 zile ep saptamana.Tu, care ai 2 cm in brat vii aici si ii spui lu asta ca trebuie sa faca 3-4 zile pe saptamana. Daca de exemplu intr-o zi de luni fac piept, in urmatoarea zi de luni tot piept si creste, stai calm acolo. Uita-te la kay green sau la brandon bass mai copilas.Hai ca numai ma cerc cu puradei.Salut

| Cosmin86 a răspuns (pentru Mafiotu007):

Eu am 42 in brat si 38 in antebrat, copil mic laughing

Si kai greene ( cu i, NU kay ) mananca 4-5 kg de carne / zi + suplimente + multe alte lucruri.

TU mananci 5 kg de carne pe zi? Evident ca NU, tu esti un COPIL FIRAV, care vorbeste de culturisti (si nici nu stie cum se scrie numele lor) si faci tu de 6 ori / saptamana.

Cand o sa ai 10 ani de sport, atunci vorbesti cu mine.

Copii mici si firavi, imi explica ei de culturisti!

| Mafiotu007 a răspuns (pentru Cosmin86):

Daca chiar ai 10 ani de sport, nu mai continuai discutia aceasta ca un om intreg la cap.Nu stau sa ma cert cu mincinosi.Hai sa terminam odata, tu mai poti continua ca asa fac copiii mici.

| goldenbullet a răspuns:

In mod normal ar trebui sa mergi 4, 5 zile pe saptamana. Pe langa asta nu sunt un amator, dar sunt prea multe grupe pe zi. Ar trebui sa faci o grupa principala si una secundara.