| GheorgheGino a întrebat:

E buna greutatea la inaltimea si varsta mea tinand cont ca sunt in mare parte endomorf si fac si sala? Am 180 si 86, am incercat tot felul de diete si alte prostii dar degeaba ca puneam la loc mancand sanatos

3 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

E o prostie să te iei după faptul că la înălțimea X trebuie sa ai greutatea Y, contează cum arăți tu în oglindă pentru tine sau cum te văd ceilalți.

| GabiNoS a răspuns:

Femeile sunt endomorfe...

| GabiNoS a răspuns:

Daca ai basinul mai lat decat umerii e timpul sa te lasi de viata rolling on the floor))