| Cristea468 a întrebat:

E mai uşor să obții un 6-pack după vârsta de 18 ani?

3 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Da e mai usor ca vei fi mai dezvoltat.

| Kerre a răspuns:

Da, in mare parte este mult mai usor sa iti formezi un six-pack la aceasta varsta, cu un antrenament bine structurat si o alimentatie pusa la punct vei obtine un six-pack destul de rapid.

| ema2396 a răspuns:

Daca vrei sa obtii un 6 pack trebuie sa iti tonifiezi muschii abdomenului si sa iti reduci procentul de grasime corporala. Asta se face prin mult sport si o dieta adecvata. Varsta nu are mare legatura. De fapt, s-ar putea sa fie mai dificil pe masura ce inaintezi in varsta. Cel mai bine e sa te duci la sala si o sa ai cui sa ii ceri sfaturi acolo.