| Alysée a întrebat:

E normal sa te doara in piept cand faci exercitii aerobic cardio, genu asta http://www.youtube.com/watch?v=E63OUoRuCSU? ma dor si dintii oleaca si nu respir cu gura deschisa si cat credeti ca o sa dau jos daca fac astea o data pe zi timp de o saptamana? dau fundita, simt ca si cum ma ustura in piept, mersi.

4 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

E bun exercitiul, si nu e normal sa te doara in piept, unde anume? in zona inimii? daca e in zona inimii trebuie sa intrerupi imediat antrenamentul ca nu e de joaca cu inima! Daca durerea persista in zona inimii trebuie sa faci un control, eventual o electrocardiograma sa vezi care e problema, nu e de gluma cu sanatatea

| Alyse explică (pentru hummer24):

Nu e in zona inimii, e pur si simplu in piept, mersi oricum,

| hummer24 a răspuns (pentru Alyse):

Cpwinking daca nu e inima atunci e ok, dar daca mai simti durerea sa faci o pauza pana iti trecewinking

| UtilizatorulFărăNume a răspuns:

Mie nu mi se pare normal. din punct de vedere. ia mai bine o pauza. apoi poti incepe iar. dar nu lucra foarte mult intr'o singura zii. Sper sa-ti fie de mare ajutor sfatul meu. :]. poti sa dai jos din aceste exercitii dar nu foarte mult. nu te astepta la 7 kg scazute intr'o singura saptamana. :]. fundita? :d