| AvalohAlyn a întrebat:

E ok sa fac multe abdomene cu ajutorul acestui aparat? http://offers.kd2.org/ro/ro/lidl/pnTH/
Și sincer câte abdomene ar trebui sa fac pe zi pentru a avea un efect? Fără miștouri va rog.

3 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Cred ca e a 100-a oara cand intrebi legat de aparatul ala inutil. Chiar nu vrei sa accepti adevarul? Acela fiind ca este inutil aparatul.

| Irinel15123532 a răspuns:

Nu recomand acel instrument, este doar o strategie de marketing, nu este buna de nimic. Alergare in aer liber, abdomene atat cat iti permite corpul, in timp oricum vei avansa, si exercitii usoare pentru incepatori cu greutati mici, ca sa intinzi si anterenezi muschii usor si sa nu iti fracturezi ceva sau sa faci vreo intindere.

| laurentiutirei a răspuns:

Salut.
Eu zic ca este o porcarie chestia aia nu ai nevoie de ia cauta o para si prindete de ea si ridica genunchi pana la piept si asa lucrezi abdomenul sunt multe exercitii pentru abdomen.