| Fanel321 a întrebat:

E târziu să mă apuc de fotbal la un club din apropiere? Am 15 ani. Nu sunt nici bun nici rău la fotbal intre... Dau funda cine ma ajuta...

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este tarziu. Cu un pic de lalent si multa munca vei putea ajunge chiar si in liga 1.

| DavidoffUser a răspuns:

Daca vrei s-ajungi in liga a 2-a, ca sa nu mai vorbim de intai, e foarte tarziu, insa daca esti serios si inveti sa stai bine in teren, le mai ai si cu mingea, poti face o performanta de maxim liga a 3-a.