| Kornelush a întrebat:

Ei,, ma ajutati si voi ca sa capat muschi la abdomen biceps triceps piept spinarea?

4 răspunsuri:
| Robbu a răspuns:

Parerea mea. Flotari(care sunt diferite tipuri ce lucrezi mai multe grupe de muschi [biceps,triceps, antebrat, piept, spate, deltoizi) si abdomene happy Asta am facut eu pe timpul pauzei cat n-am putut merge la sala happy si pot spune ca m-am mentinut destul de frumoswinking

| AlinNxD a răspuns:

Daca vrei sa faci acasa fara sa mergi la sala, abdomene pentru abdomen cel putin 2 serii de 50...si flotari, la inceput s-ar putea sa nu poti face mai mult de 10 prima data dar daca repeti in fiecare zii poti sa ajungi in jur de 100 in vreo 2 saptamani, asta daca te tii de ele, important este sa le faci corect si in fiecare zi sa maresti numarul lor...

| Kornelush explică (pentru AlinNxD):

Mersi!

| Cosmin86 a răspuns (pentru AlinNxD):

Nu termini cu prostia asta, in fiecare zi si "sa maresti numarul lor"?

asta nu e antrenament, asta e ABERATIE DE COPII MICI