| vodami92 a întrebat:

Elvetia a fost eliminata in sferturi de Portugalia! Ce credeti ar fi avut vreo sansa Elvetia?

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Romania nu s-a calificat la mondial, daca s-ar fi calificat crezi ca avea vreo sansa la trofeu?

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Tu realizezi ca intrebarilea astea cu sansa pe care le pui au sens si logica inainte de medi si nu dupa. cand e clar

| vodami92 explică (pentru suntserios):

Se prea poate sa nu le fi formulat corect! astea erau meciuri din optimi de fapt! nu sferturi!

| sabin89 a răspuns:

Ar fi avut o șansă în cazul în care portughezii ar fi avut o zi proastă. De exemplu, dacă nu s-ar fi odihnit cum trebuie noaptea precedentă și ar fi intrat obosiți pe teren. Sau dacă s-ar fi accidentat în ultimul moment unii dintre jucătorii lor buni. Dar așa, în condiții normale, șansele erau foarte mici. Diferența de valoare și-a spus cuvântul.

| vodami92 explică (pentru sabin89):

Pai cristiano ronaldo a fost utilizat pana la urma! am crezut chiar ca nu il baga deloc! fiindca a comentat el data trecuta!

| sabin89 a răspuns (pentru vodami92):

Da, doar cu Ronaldo a fost o problemă, dar echipa avea încă mulți jucători buni ca să se descurce și fără el. De fapt, Ronaldo nici nu mai e așa bun; are și el o vârstă.

| vodami92 explică (pentru sabin89):

Corect asa este! mi-a placut cand i-a zis spus georgina lui ronaldo ca fotbalistii sunt vanduti ca pe o bucata pe carne! iar el ronaldo a zis spus! asa este! mare dreptate ai! o sustine mult ronaldo pe georgina! doar e sotia lui!

| sabin89 a răspuns (pentru vodami92):

* "zis spus" - Nu merge asocierea asta, cuvintele fiind sinonime. Spunem sau "i-a zis" sau "i-a spus", dar nu "i-a zis spus". happy

| vodami92 explică (pentru sabin89):

Bine bine!

Răspuns utilizator avertizat