| PoulyPaul22 a întrebat:

Este adevarat ca daca ridici greutati nu mai cresti? dar daca fac abdomene? FUNDA

5 răspunsuri:
| suMRed34 a răspuns:

Daca ridici greutati enorme, da, nu mai cresti deoarece oasele se taseaza. Abdomenele nu iti afecteaza cu nimic cresterea, iti spun din experienta ca si sportiva de performanta. Fa abdomene cu incredere ca sunt bune! Sper sa te fi ajutat!

| Cosmin86 a răspuns (pentru suMRed34):

Ce sport faci?

| suMRed34 a răspuns (pentru Cosmin86):

Atletism

| rafa1987 a răspuns:

Nu e adevarat cine a zis...sala nu iti afecteza inaltimea niciodata, spune-mi mie una care das la sala mic la 14-16 ani si nu am mai luat in inaltime e o prostie nu mai ascultati oameni buni toate tampenile.

| Alex442 a răspuns:

Normal ca nu, doar nu o sa ridici 100kg din prima, o sa incepi cu greutati mici.