| AnaMaarriiaa a întrebat:

Este adevărat ca un mic dejun copios poate duce la pierderea kg în plus?

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Nu chiar. Totusi e indicat, atunci cand vrei sa pierzi kilograme, sa nu sari peste micul dejun.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, este adevarat, cu conditia sa NU mai mananci nimic altceva toata ziua, dupa acel mic dejun copios si vei pierde din greutate.

| sierra1 a răspuns:

Dacă prânzul e subțire și cina și mai și

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se recomanda ca mic dejunul sa fie cel mai bogat in kalorii, ca in timpul zilei sa ai timp sa arzi caloriile, iar cina sa fie cel mai sarac in calorii, sau sa sari peste
Dar asta depinde de persoana eu de obicei mananc inainte de a ma culca, si nu ma ingras (mananc 1 pe zi inainte sa ma pun la somn, in timpul zilei numa ciupesc)