| PoeTuL05 a întrebat:

Este bine sa mananci dupa antrenament? Daca da, la cat timp?

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Depinde,daca antrenamentul este estenuant, primul lucru care-l faci:e sa hidratezi Bine! Iar de mancat cam la 1h!

3 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Se depune mancarea mai repede daca te alimentezi imediat dupa sport.
indicat e dupa 2 ore.

| killforfun19 a răspuns:

Dupa jumate de ora!

| alexandru921994 a răspuns:

Da este bine cam dupa jumatate de ora eu ma duc la sala de 3x pe saptamana mai mult pentru banda nu sa ma fac " maimmuta" pentru rezistenta 3-4 km abdomenebig grin si mananc cam la 30 de minute sa acumulez energia pierduta + energia pe care am nevoie pentru ziua respectiva, sper ca ti.am putut fi de ajutorbig grin