| David007 a întrebat:

Este bun aces produs pentru definire?
http://www.megaproteine.ro/......Carnitine/

Răspuns Câştigător
| JohnnyBi a răspuns:

Carnitina ca supliment e buna pentru cam toate procesele metabolice. ajuta la o memorie mai buna, concentrare mai buna, slabit, etc. dar pentru slabit este slaba. adica da, transpiri mai mult, simti ceva mai multa putere de concentrare, dar...nu e ca un termogenic. pe o scara de la 1-10 calculand calitatea aminoacidului pentru corp este pe la 9. doar pentru slabit? 4, hai 5. adaugi crom si il duci la un 6.5 maxim. comparat cu hydroxicut sau lipo 6 (personal de la lipo 6 UC am ajuns la urgente)...e praf. astea sunt produse pentru slabit nota 9-10, dar pretul este considerabil mai mare si riscurile sa te ia smurd-ul de acasa sunt prezente si nu neglijabile.

all in all, daca vrei ceva sa te ajute usurel cu slabitul la un pret bun, ia-l cu incredere. daca poti ia si un fish oil pe langa, eventual cofeina. un mix din astea 3 ar trebui sa faca ce vrei tu la un pret rezonabil

| David007 explică (pentru JohnnyBi):

Mersi!
Poate e mai bine doar prin alimentatie.

1 răspuns: