| bbu2eugen a întrebat:

Este bun acest antrenament acasa pentru a slabi 10-15 kg? http://www.gymsport.ro/exercitii-pentru-acasa-antrenamen t-pentru-10-zile/ Nu in 10 zile normal + un stil de viata sanatos si mers pe role cate 4 h pe zi si mers pe bicicleta o jumatate de ora sau o ora si 10 min alergat in fiecare zi? Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

10-15 kg le slabesti cam in 8 luni, daca vrei sa fie sanatos si sa arati bine dupa

| bbu2eugen explică (pentru Cosmin86):

Am inteles dar este bun acest program? daca o luam asa nici eu n am pretentia sa slabesc in 2 3 luni cat am mancat intr un an de exemplu. La sala nu pot merge inca nu imi dau voie parinti.

| Cosmin86 a răspuns (pentru bbu2eugen):

Cam orice program e bun, daca transpiri si depui un efort sa-l termini.

| bbu2eugen explică (pentru Cosmin86):

Multumesc frumos cosmine esti un scump.