| anonim_4396 a întrebat:

Este bun acest antrenament?
Luni : Piept + Abdomen.
Marti : Spate.
Miercuri : Umeri + Trapez.
Joi : Picioare + Abdomen.
Vineri : Biceps + Triceps + Antebrat.

Am ceva de schimbat la el?!

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Da, e bun, dar sa ai grija cum mananci si cum te odihnest, ca la 5 antrenamente pe saptamana te poti supraantrena foarte usor

| anonim_4396 explică (pentru Cosmin86):

Da, alimentatia o am buna 5 mese pe zi solide. Cu odihna mai greu cu scoala ma scol pe la 6 jumate si ma culc pe la 11 jumate ( cam 7 ore )

7 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Da....Totul! De regula este bine la doua zile sala, una pauza. Doi>cand lucrezi, de exemplu, piept, incalzesti tricepsul. Lucrezi, dorsal incalzesti umarul. etc. unde se pompeaza sangele mai mult acolo pregatesti grupa de lucru. Se face, piept cu triceps, si tot asa. Dar.....nu uita de pause!

| Cosmin86 a răspuns (pentru baru):

Se face si o grupa pe zi, cum face el

| PanaceuUniversal a răspuns:

As recomanda ca miercuri si duminica sa fie zile de pauza!

| kbxftw a răspuns:

Foarte slab program.

| anonim_4396 explică (pentru kbxftw):

Si argumente daca tot comentezi maestre.

| kbxftw a răspuns (pentru anonim_4396):

Argument: Foarte prost structurat. Ar trebui refăcut de la 0.
N-ai cum să aduci argumente la o chestie foarte idioată.
Acuma te antrenezi cum vrei...