| RaduSmecheru10 a întrebat:

Este buna placa Skateboard Hudora Freak.Am dat 150 lei pe ea.

Răspuns Câştigător
| Corinastf a răspuns:

Este destul de buna depinde de unde tiai luat-o daca vrei una foarte buna atunci du-te la Flava si acolo sunt o groaza de Skatebord-uri faine si foarte buna o sa ti se para scumpe pentru ca sunt peste 2 milioane unele dar sunt cele mai bune bafta.Si daca te-am ajutat fundabig grin

2 răspunsuri:
| gabrielaoana11 a răspuns:

Depinde pentru ce.ea este buna pentru a te plimba dar pentru scheme ia-ti alta

| andyyman a răspuns:

Deci...e un fel de rco...doar ca mai scump.tot rulmenti ABEC5.doar ca lemnul e un pic mai bun, o sa te tina cam 3-4 luni. ok.pa-pa,bafta