| alexx102428 a întrebat:

Este corect in opinia voastră rezultatul meciului Steaua-Dinamo?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, este corect, dintr-un motiv foarte simplu: Steaua a inscris un gol iar Dinamo n-a inscris.

| CleanHeart a răspuns:

Logic

| GPA a răspuns:

Sincer, sunt dezamăgit de Steaua. Tot ne chinuim sa dam goluri, stăm la pleașcă și frecam "menta" pe teren in timp ce adversarii profita din plin de atac. Sprint-ul Stelei lasă de dorit. Chiar daca Steaua câștiga, tot nu-mi vor recâștiga încrederea. La cate meciuri n-am pierdut de-a lungul timpului. Nu sunt fan Dinamo, dar nici Steaua.

| RzV28 a răspuns:

E rezultatul meritat. Steaua a avut mai multe situatii de a marca, a inscris pe greseala adversarului iar Dinamo nu a aratat si nu a avut prea mari sanse sa castige. In plus ca Steaua a mai ratat si un penalty care putea duce scorul la 2-0 deci eu zic ca 1-0 e scorul chiar meritat pentru ca nici Steaua nu ar fi meritat un scor mai mare.