| bogdancatalin357 a întrebat:

Este Frank Lampard cel mai mare jucator din istoria lui Chelsea?

8 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Poate ca nu a fost cel mai mare jucator din istoria clubul londonez, dar cu siguranta a fost simboul echipei in era Abramovich si unul dintre jucatorii legendari ai echipei.
O zi buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unul din ei.

| miTzuliK93 a răspuns:

Nu, dar este unul dintre cei mai mari, si chiar si cel mai bun marcator all-time al clubului. Deocamdata nu e nimeni mai presus decat Ossie, Peter Bonetti sau Ron Harris.

| LimonadaBaa a răspuns:

Clar este cel mai mare jucator din istoria lui Chelsea.

| VBC7 a răspuns:

Este in Top 5, dar este cel mai deștept are iq150, fără gluma.

| MariusNicusor17 a răspuns:

Eu asa il conside are niste suturi extraordinare vede bine jocul, dar nu mai e la Chelsea(mare greseala)