| SporeBox a întrebat:

Este normal sa mai simt cateodata ca ma gadila muschii? Eu mai fac gantere si scandandberg si am febra musculara deseori. De ce am acel gadilat? E cumva ca si cum ar fi in biceps.

9 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Este normal. Trece odata cu antrenamentul, in timp. Ce lucrezi? Hug? Toprol?

| SporeBox explică (pentru baru):

Fac niste exercitii cu ganterele pentru biceps si triceps. Nu stiu exact cum se numesc. Eu m-am gandit ca poate fi din cauza ca muschiul s-a obisnuit cu incordarea.

| baru a răspuns (pentru SporeBox):

Cumpara un unguent pentru antebrat, daca faci skandemberg.Pentru biceps triceps nu prea faci antebrat si nici brat.

| SporeBox explică (pentru baru):

Pentru ce ar fi acel unguent? Pe mine doar ma gadila putin bicepsul dar nu ma doare. Doar ma sacaie putin pana imi trece.

| baru a răspuns (pentru SporeBox):

O sa te doara tare. Cand o sa faci mai multe meciuri. Poate nu ai fost in campionate...

| SporeBox explică (pentru baru):

Nu fac de profesie. Mai mult asa... pe la scoala. Imi place sa vad daca am mai crescut.

| baru a răspuns (pentru SporeBox):

. Am inteles gresit. Am crezut ca faci si ca participi la competitii.Dar..este foarte greu, este bine de stiut.

| SporeBox explică (pentru baru):

Ok. Multumesc oricum. O sa folosesc informatia la un moment dat.

| Cosmin86 a răspuns:

Serios? faci "scandandberg"? Nici nu stii cum se scrie, dar practici laughing)

De unde naiba aperati toti laughing