| DonEduardo a întrebat:

Este posibil ca cineva sa slabeasca in latime(cum ar veni, sa isi mai apropie soldurile)? Scuze, TPU, ca pun atatea intrebari, dar de cand cu pandemia, am intrat intr-o stare de monotonism insuportabila si incerc sa fac aproape orice pentru a iesi din ea.

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Desigur ca sunt persoane pe aici care doresc sa faca asta big grin
O sa vina si Ray si o sa zica probabil si o sa te sfatuiasca ^_^

Si nu iti face griji de intrebari, este ok. Nu trebuie sa te simti deprimat din aceasta cauza, o sa treaca si starea asta.

| DonEduardo explică (pentru DoarBogdan):

Multumesc de incurajare.

| Catrice a răspuns:

Adică să-ți îngustezi bazinul...
Ori slăbești ori faci operatie...