| Ana1018 a întrebat:

Este prea tarziu sa ma apuc de gimnastica la 12 ani?

Răspuns Câştigător
| larissuca250 a răspuns:

Bunica mea s-a apucat cand era mica de la 11 ani deci da, poti
niciodata nu e prea tarziu

| Ana1018 explică (pentru larissuca250):

Si a continuat? A reusit sa recupereze?

| larissuca250 a răspuns (pentru Ana1018):

Dapwinking a ajuns campioana si acum la batranete arata ca de 40-45 ani si e ff slaba... nici nu zici ca are 60 ani laughing)))

10 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

E mult prea tarziu.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Pentru gimnastică de performanță e foarte târziu... În general, se începe la vârsta de 6 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciodata nu e prea tarziu sa incepi sa faci ceea ce iti doresti.

| userul7200 a răspuns:

Altii se apuca la 60 de ani.

| maradi3 a răspuns:

Cam tarziu, da! Ar fi trebuit sa te apuci inca de dimineata, de pe la 7!

| dalii389 a răspuns:

Nu ii asculta pe ceilalti. Niciodata nu e prea tarziu. Normal ca poti

| Qwwww a răspuns:

Normal, te poți apuca de gimnastică fară nici o problemă.

| Idontcare11 a răspuns:

Nu poti sa te apuci cand vrei de ce vrei.