| Vlasceanu_Matei_1987 a întrebat:

Eu am 183 inaltime.Cam ce inaltime ar trebui să aibă fata? Menționez că am 30 de ani și o constituție atletica.O zi buna.

Răspuns Câştigător
andreia67
| andreia67 a răspuns:

Depinde de ce iti place tie. Un 1.68-1.75 as zice desi daca se nimereste sa-ti placa una mai inalta sau mai scunda de atat care e problema?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sub 1.73m, ca sa fie o diferenta de 10cm sau mai mult,
In caz de poarta tocuri, sa nu fie mai inalta ca tine

regis
| regis a răspuns:

Pai nu stiu, depinde la ce iti foloseste. Daca vrei sa iti schimbe becurile prin casa, ar fi bine sa aiba spre 2m, ca sa nu aiba nevoie de scara. Daca vrei sa o cari in spate, e bine sa fie mica si slaba. Daca vrei o prietena, intre 50 si 250 de cm.