| pinkipine52 a întrebat:

Eu am varsta de 10 ani si as vrea sa ma inscriu la gimnastica. Eu stiu cateva miscari. problema este ca nu stiu daca este prea tarziu. Acum aproximativ 3 luni am fost la o ora de gimnastica si doamna profesoara a spus ca sunt flexibila. Doar ca problema este ca nu eram in Romania si nu stiu daca doamnele profesoare din Romania sunt de aceeasi parere.

Răspuns Câştigător
| ElenaaaAdina a răspuns:

Eu zic sa te duci sa incerci! Capul inainte! Mult succes!

2 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Da este destul de ok si acum cu toate ca e cu vreo 3-4 ani mai tarziu dar te poti descurca daca ai ambitie.