| User252426 a întrebat:

Eu cred că PSG va ataca defensiv. Voi?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Mai degrabă se va apăra ofensiv

| Drimmero a răspuns:

Hai ca aici inveti chestii noi despre fotbal, atac defensiv )))))). Nu mai folositi termeni pe care nu-i stapaniti, atacul e atac (ofensiva), iar apararea e apararea (defensiva). Poate te referi ca vor juca contraatac ceea ce e altceva. Ceva imi spune ca PSG va bate si la retur, nemtii sunt extrem de slabi pe aparare, in zona centrala e vulnerabila, iar echipele care joaca contraatac cu ei ii surprind imediat, in special daca echipele adverse au jucatori rapizi, e pericol de fiecare data cand sunt prinsi pe contraatac.

| florin926481f a răspuns:

O sa vedem acelasi meci ca in tur probabil, cu bayern care o sa construiasca si PSG sa joace pe contraatac.