| anonim_4396 a întrebat:

Eu ies zilnic cu bicicleta, am nevoie de mult cardio, problema e ca ma doare gatul de la vantul rece, am incercat cu fular la gura si cu masca speciala pentru asa ceva, dar nu pot respira bine si obosesc repede din cauza asta, ce as putea face? Chit ca fac alergare sau bicicleta aceeasi problema o am, nu imi permit sa astept sa treaca sezonul rece, trebuie sa continui.

Răspuns Câştigător
| mitzok a răspuns:

Eu am un fular circular din taco, poti sa iei si gulere speciale pentru fotbal.

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Banda rulanta in dormitor, sau platesti abonament la camera cu articole special facute pentru culturism