| RAY a întrebat:

Euro 2016 oare se joaca pe bune? Jucatorii aia chiar joaca la maximul potential? Oare blaturi nu sunt? Ce credeti?

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Pana acum nu au fost faze controversate iar daca exista blaturi sunt la nivele foarte inalte la care nu are acces oricine asa ca nu ai cum sa auzi de blaturi.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Echipa romaniei TREBUIE scoasa URGENT de acolo ne facem de ras!

| Drimmero a răspuns:

Cert este ca romanii nu duc tot meciul, dupa minutul 60 ii culegi de pe teren, sunt lesinati! Germania e singura care a jucat pe bune, de Italia nu vorbim, care a bagat Belgia cu capul la cutie!

| AFR81 a răspuns:

Stai linistit, nu se fac blaturi la nivelul asta. Toti jucatorii joaca pe bune atunci cand isi reprezinta tara. Nu cred ca i-ar placea nimanui sa fie pus la zid de milioane de compatrioti si nu numai.