| GPA a întrebat:

Exerciții fizice pentru bicepși, tricepși,piept,umeri, abdomen? În detaliat?
Îmi doresc să-mi conturez corpul, frumos și armonios.
Am 16 ani.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, Petru!

Ai incercat Calisthenics?
Sunt exercitii pe care le poti face oriunde, fara sa mergi la sala si sa folosesti aparatele de acolo, ci doar cu greutatea corpului.
Din cate stiu sunt numai bune pentru tine, daca vrei sa iti definesti corpul.

Biceps: www.youtube.com/watch?v=FunlpbF5dJI
Triceps & Umeri: www.youtube.com/watch?v=rOJPTDxQfEw
Piept: www.youtube.com/watch?v=eUBc5uKg1Ik
Abdomen: www.youtube.com/watch?v=6UFkHrjKdqc

Sper ca te-am ajutat!

O zi buna!
Paul

PS: Ia parte si la discutiile de pe canalul meu de YouTube: www.youtube.com/watch?v=CDRcAZ_hTdQ | Videoclipuri zilnice | Dezvoltare personala + antreprenoriat;)

| GPA explică (pentru anonim_4396):

Am sa incerc. Mulțumesc de sfatwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru GPA):

Cu placere!
Dupa ce m-am uitat la videoclipurile ce ti le-am trimis, am inceput sa fac si eu flotari! laughing

PS: Cand faceam eu Calisthenics, faceam oriunde: la scoala in pauze (flotari, tractiuni, tricepsi intre scaune etc.), veneam acasa, direct flotari sau tractiuni oriunde prindeam etc.
E chiar foarte funny si nu ai nevoie de aparate.

3 răspunsuri:
| GPA explică:

"cocalar mic de plaja"? Tu n-ai cei 7 ani de acasă prietene. Prost nu zic că ești, deși reiese din limbajul pe care-l folosesti. Dc-mi jignești în fața?
Te faci prost cu mana ta.
Ai report pentru treaba asta. Nesimțit al naibii. Am cerut doar sfaturi pentru lucrarea mușchilor. Dacă ești tâmpit, e problema ta. Sănătate!