| DangerF a întrebat:

Exista ceva modalitate sa imi fac incheietura mai mare? Mi se pare foarte mica in comparatie cu antebratu' si bicepsu'...

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Chirurgia plastică are soluții

| oz_1736 a răspuns:

Incheietura e os. Daca nu te-au ajutat genele nu ai ce face. Poate e prea mare antebratu

| Eugen80 a răspuns:

Incheietura este data in primul rand de sistemul osos. Nu ai ce sa-i faci daca sistemul osos nu s-a dezvoltat destul. Degeaba pui muschi. Cu toate astea, sportul ajuta, dar nu forta incheietura, pentru ca nu se dezvolta normal.