| MidnightR a întrebat:

Exista prin Craiova vreun parc cat de cat pentru street workout/calisthenics?

2 răspunsuri:
| Cosmin4Fit a răspuns:

Hmm... imi pare rau ca nu iti pot raspunde! Dar sunt foarte bucuros sa vad ca este cineva interesat de asa ceva!

M-au ajutat foarte mult aceste exercitii sa imi definesc muschii.

Cand eram mic, obisnuiam sa fac la barele de batut covoare. Sigur gasesti asa ceva in spatele blocului big grin

Nu te teme si eu credeam ca voi parea ciudat la inceput dar dupa mi-am dat seama ca oamenii se uita cu invidie ca tu faci si ei nu tongue

| MidnightR explică (pentru Cosmin4Fit):

Cum spun multi parinti, trebuie sa ne gandim la viitor laughing
Pana acum am facut sala, dar ma gandesc sa incep sa fac usor si calisthenics.Parkour si calisthenics mi se par fascinante.Si cum majoritatea videoclipurilor de pe yt sunt toate intr-un parc specializat, nah, nu poti sa nu iti doresti asa ceva.