| Alex7843o1o1iqii83i a întrebat:

Exista vreo diferenta dintre proteinele barbatesti si cele femeiesti? Daca o sa le iau pe cele barbatesti mi-ar face rau?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cum naiba ati trecut de ora de biologie in tot acesti ani de scoala pe bune

| Cosmin86 a răspuns:

Cum naiba "proteine barbatesti" sau "femeiesti"? Exista doar "proteine", ATAT.

De unde naiba ai scos aberatia asta?

| Alex7843o1o1iqii83i explică (pentru Cosmin86):

Fii atent intrebarea mea era despre proteinele acelea pe care le iau oamenii la sala cand fac sport. Daca tot nu intelegi ma refer la acele substante pe care le iau oamenii la sala pentru ale creste masa musculara si am auzit ca exista pentru femei si de barbati, iar eu eram cu intrebarea daca exista vreo diferenta.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Alex7843o1o1iqii83i):

Arata-mi un link concret cu "proteine barbatesti", ca sa vezi ce prostii spui.

Da link-ul.

| sadrian46 a răspuns (pentru Alex7843o1o1iqii83i):

De auzit ai auzit, dar de văzut ai văzut?
Poate produsele care conțin și hormoni să fie diferite.

| RobertMoon a răspuns:

Ti-e atat de greu sa te uiti singur la 2 produse diferite la valorile nutritionale per servire sa vezi care e diferenta? Probabil cele pentru barbati sunt mai concentrare si au si alte substante care ajuta la crestere in masa musculara, pe cand cele de la femei banuiesc ca sunt mai diluate si ajuta mai mult la salabit, dar e greu sa ganditi, alt copil care habar n-are de suplimente.