| daria0 a întrebat:

Exista vreo metoda sa devin invizibila? Cel mai bun raspuns funda.

Răspuns Câştigător
| deliutza10 a răspuns:

Desigur ca nu. Noi, oamenii nu avem aceasta aptitudine happy Doar cei din desenele animate big grin

6 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Cu pelerina lui Harry Potter, de ce nu il rogi sa ti-o imprumute?
Serios acum, e imposibil sa fii invizibila. Probabil ai vazut prea multe filme si ai crezut tot ce zicea in ele.

| daria0 explică (pentru blueangel99):

Tu cat de mica ma crezi si apropo am pus intrebarea asa ca imi place sa dau funda da

| florynmondialul a răspuns:

Exista! sapi o groapa si te bagi in pamant! asa nu te va mai vedea nimeni rolling on the floor

| ellaells a răspuns:

Bineinteles ca nu exista nicio metoda

| RedRoses a răspuns:

Mananca un magician happy Si daca vrei sa fii si colorata, poti manca un unicornwinking

| qSabrina a răspuns:

Nu in modul supranatural. Poti fi ''invizibila'' doar daca directionezi atentia respectivei persoane altundeva, ea uitand de tine.