| NameoftheCentury a întrebat:

Exista vreun site sau ceva program sa poti vedea cum creste bicepsul dupa ce faci sala, sau alti muschi?

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Da, acum am inteles, dar nu stiu unde poti gasi asa ceva.

Stiu doar site-urile specifice pentru muschi : www.culturism.ro, www.topculturism.ro, www.getfit.ro, etc.

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Cum adica sa vezi cum creste? Muschii cresc in ani de zile ca lumea, vrei wsa-i filmezi 3 ani?

Ce intrebari stupide pui.

Dupa antrenament, odihna + mancare, dar mancare CA LUMEA, bogata in proteine ( nu supe, grasimi si alte prostii ), si minim 4 mese pe zi

| NameoftheCentury explică (pentru Cosmin86):

Ma referam un program sau un site sa iti arate cum evolueaza un muschi inainte si dupa ce te apuci de sala, in 3D si sa arate cat de mare poate deveni. Nu sa-i filmez eu.

| NameoftheCentury explică (pentru Cosmin86):

De exemplu' cum creste muschii pe asta: http://www.youtube.com/watch?v=DSIaLp0_0xM
Dar sa arate in detaliu fiecare muschi. Sper ca m-ai inteles.

| Cosmin86 a răspuns (pentru NameoftheCentury):

Da, acum am inteles, dar nu stiu unde poti gasi asa ceva.

Stiu doar site-urile specifice pentru muschi : www.culturism.ro, www.topculturism.ro, www.getfit.ro, etc.