| Fuck14 a întrebat:

Fac 10 rxerciti pentru fese, 10 abdomen si 5 bust, in fiecare zi. Voi vedea un rezultat?

12 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

10 "rxerciti"?
Mai bine exercitii... la creier si la gramatica!

| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti vedea rezultate, pentru ca sunt extrem de putine exercitii, mai ales daca vrei sa-ti tonifici muschii aia!
Rezultatele se obtin prin munca serioasa, nu la misto cate 5-10 exercitii, pentru ca nici pentru intretinerea lor nu faci atat de putine.
Ca sa ajungi sa-ti formezi muschii ai nevoie peste 100 de exercitii zilnice, pentru fiecare grupa de muschi, altfel nu vei vedea nici un rezultat si nu glumesc!

| DovleacTurbat a răspuns (pentru Violleta2022):

Esti nebuna, 100 de exercitii? Nici Mr.O nu face atatea. Se fac 3-4 exercitii/ grupa. Mai răruț 5 in functie de cum intra la fiecare. Ca raspuns pentru intrebare: NU, NU vei avea rezultate, NU se lucreaza zilnic aceeasi grupa musculara. Muschii au nevoie de pauza, odihna pentru a se reface si dezvolta (creste). Nu inteleg ce vrei sa zici cu 10 exercitii pentru fese, faci 10 genuflexiuni sau 10 tipuri de exercitii care lucreaza fesele? A, da, sa nu uitam de alimentatie, nu te alimentezi corespunzator poti sa-l ai antrenor pe Angelov ca nu vei aveai rezultate.

| Fuck14 explică (pentru Violleta2022):

Fac cu ganterele

| Fuck14 explică (pentru Violleta2022):

Voiam sa spun exercitii si fac 10 minute

| Violleta2022 a răspuns (pentru Fuck14):

Nici un antrenament serios nu este de 10 minute, aia este joaca de copil mic doar.
Un anternament serios tine intre 60 si 120 minute si daca tricoul este ud leoarca de transpiratie, abia atunci se poate spune ca ai lucrat serios la sala, sau exercitii.

| Fuck14 explică (pentru Violleta2022):

10 min pentru abdomen, 10 min fese, 10 min bust

| Fuck14 explică (pentru Violleta2022):

Intrebarea mea a fost modificata si nu a fost postat ce am dorit

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da! Vei arde un bec pooclaughing

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce varsta ai? Mersi saru mina.

| AnthonyWhite a răspuns:

Daca vei continua vei avea rezultate extraordinare si vei arata traznet

fetele cu forme frumoase, rotunde si dulci au ajuns asa doar prin exercitii la fel

https://www.youtube.com/watch?v=7s-TquzRsBU

| AnthonyWhite a răspuns:

Daca vei continua vei avea rezultate extraordinare si vei arata traznet

fetele cu forme frumoase, rotunde si dulci au ajuns asa doar prin exercitii la fel

https://www.youtube.com/watch?v=7s-TquzRsBU

https://www.youtube.com/watch?v=OxhrtcRggkM