| Marcel1234 a întrebat:

Fac diaree de la creatina...ca pot face sa nu se mai întâmple acest efect advers?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cand introduci in corp chestii care nu sunt bune, corpul tau se revolta!
Opreste aceste produse sintetice nesatoase si manaca sanatos, ca sa nu-ti imbolnavesti corpul si sa regreti toata viata.

| Vladu202020 a răspuns:

Depinde cat de mult iei
Doza recomandata e de 5 grame inainte de antrenament in zilele de pauza nu e recomandata.
Solutia: Ia-ti un recipient de 5 grame si pune unul in apa si bea inainte de antrenament

Si ar mai fi ceva creatina pe care o iei are sigla Creapure pe ambalaj?

| Marcel1234 explică (pentru Vladu202020):

Nu știu...Am un prieten cu care merg la sala și mai beau de la el deci nici 3 grame nu cred ca beau și tot fac diaree și speram sa pot sa iau o pastila sau ceva ca stomacul sa nu mai reacționeze așa sa pot cumpăra și eu creatina