| miki_6623 a întrebat:

Fac sala de 2 saptamani si ma duc de 3-4 ori pe saptamana la sala si fac in special (cam de 2 ori pe saptamana) piept si abdomen, cate o ora o ora jumate zilnic, am 45 de kg si 1, 65, cam in cat timp se vor vedea diferente?
P.S: sunt baiat

6 răspunsuri:
| JeSuisElle a răspuns:

Cam intr-o luna ar trebui sa se vada

| Cosmin86 a răspuns (pentru JeSuisElle):

Muschii se fac in ani de zile, terminati cu aberatii de copii mici intr-o luna

intr-o luna nu pui muschi nici daca bagi 4 kg de carne pe zi sau 100 de oua / saptamana

| StopShowingOff a răspuns:

Eu ti-as propune sa-ti faci un program. Diferentele se vad in 2-3 luni.

| Voicu_Andrei_1994 a răspuns:

Depinde daca nu faci exercitile bine o sa stai mult si bine ca nu faci nimic!

| CrSBombonel a răspuns:

Nu te supara poti sa imi spui si cati ani ai? lasand asta tie iti trebuie masa musculara multa, trebuie sa pui ceva kilograme pe tine si dupa o sa poti face si definire, daca mentii ritmul asta poate intr-un an o sa vezi diferente, daca vrei mai rapid vorbeste cu un instructor si el o sa-ti recomande suplimente