| benga94 a întrebat:

Fac sala de cam 4 luni si am incercat whey pro de la natural plus rezultatul in vedere cu ce scrie pe cutie e =0 adica nimic, acolo scrie ca maximizeaza forta, creste masa musculara(eu am slabit vreo 2 kg)si alte chestii care nu-s deloc adevarate! Acum as vrea sa iau un produs care chiar sa merite sa il cumpar si sa il folosesc, astept sfaturi pareri, nu proteine pentru masa musculara la 5 milioane panan 1 mil jumate asa ar fi numai bine, ma uitam la 2 produse tot de la natural plus dar imi este sa nu iau iar teapa,e rapid mass si masiv mass, dar cred ca fara rezultat, mega mass 2000 de la weider am inteles ca ar fi ceva, astept sfaturi pareri detaliate!

3 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Tu astepti niste rezultate peste noapte de la un supliment, iar lucrul asta nu o sa se intample in veci. SIngurul supliment care are efect imediat sa zicem asa este creatina.

Proteina din zer are rolul de a reface muschii dupa antrenament. Degeaba iei tu 30g proteina din zer dupa antrenament daca nu mananci ce si cat trebuie in restul zilei, nu vei vedea rezultate.

| Cosmin86 a răspuns:

Cu produse ieftine de 1 mil jumate evident ca iei iei teapa, suplimentele bune sunt 3-4 milioane

dar tu ce alimentatie ai? sper ca ai macar 4-5 mese CONSISTENTE pe zi, proteine si carbohidrati la fiecare masa, nu? ca altfel dai banii degeaba

| Alinaka a răspuns:

Mega mass 2000 este un gainer care te v-a ajuta sa pui masa, daca il combini si cu o creatina, vei avea un rezultat mai bun, vezi produsul aici http://www.culturism.net/gainere/weider-super-mega-mass-2000-3-kg.html produsele Weider au traditie.