| Volkswagen123 a întrebat:

Fac sala de un an, am 16 ani și as vrea sa iau Animal Pak. Ce părere aveți? Dacă beau 3-4 l de apa/zi o sa îmi afecteze ficatul?

6 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Ce treaba are apa cu ficatul? laughing

| Volkswagen123 explică (pentru aXy99):

Știu ca trebuie sa bei multă apa dacă iei vitamine sau proteine ca sa nu îți afecteze ficatul

| aXy99 a răspuns (pentru Volkswagen123):

Stii gresit. Nu au nicio treaba una cu alta.

| TehDevil a răspuns:

N-a murit nimeni de la consumul de apa. Daca faci sala, incearca sa o faci in mod natural, iar proteinele si vitaminele sa le iei din alimente. E cel mai sanatos asa!

| raMLesS a răspuns (pentru TehDevil):

Si daca ia pudra proteica aia nu e sanatoasa maestre?

| Dani6421 a răspuns:

Nu o să-ti afecteze ficatul însă nu sunt recomandate pentru vârsta ta, încearcă ceva mai slab de exemplu niște proteine. Cel mai recomandat este sa ai o alimentație bogata in proteine iti înlocuiește mult mai bine pastilele pe lângă asta și eu am făcut sala la vârsta ta acum am 18 ani și îmi pare rău pentru ca am bagat in mine pastile, n-am mai făcut sala si mușchi se cunosc doar când fac o încălzire s-au putin efort în rest zici ca n-am mușchi deloc dar după 10 flotări parca m-am transformat, e ceva ciudat tu alegi ce sa consumi.