| qieiqpalz a întrebat:

Fac sala de vreo 4 zile si mananc foarte corect si cat e nevoie (vreau sa slabesc)dar nu mi se pare ca slabesc..stiu ca in 4 zile nu am ce sa slabesc adica na minim o luna.Dar totusi nici macar putin sa ma simt mai bine.O sa continui tot asa 1 luna sa vad ce si cum si sper sa slabesc. Ceva sfaturi?

4 răspunsuri:
| Iote a răspuns:

Nu slabesti mult in 4 zile. Slabitul rapid nici nu e sanatos. Slabesti cate putin (nesesizabil) zilnic, dand timp si pielii sa se restranga. Ai rabdare si continua sala si regimul.

| One25 a răspuns:

Abia dupa 1 luna sau mai mult o sa incepi sa vezi rezultatele.

| kysu a răspuns:

Trebuie sa faci si miscare