| WhMan a întrebat:

Fac si eu de cateva zile la sala de forta si lucrandu-mi pieptul am observat ca pectoralul stang este vizibil mai ne dezvoltat ca dreptul... ar trebui sa ma ingrijorez? trebuie sa fac ceva anume?

Răspuns Câştigător
| BracKMyhay95 a răspuns:

M-am interesat si eu despre chestia asta si am ajuns la un rezultat: Nu trebuie sa lucrezi mai mult la un pectoral decat la celalalt, ar fi o prostie. Lucreaza ca si pana acum cu aman2 pectoralii ca in timp se vor regla dimensiunile.

| WhMan explică (pentru BracKMyhay95):

La concluzia asta am ajuns si eu... nu cred ca toti oamenii care au body-building au avut pectoralii egali, nu imi vine sa cred ca au stat mai mult pe un pectoral, Multumesc pentru ca te ai interesat.

| WhMan explică (pentru BracKMyhay95):

Am stat sa ma gandesc, si pana acum cred ca m am concentrat mai mult pe partea dreapta sa iasa exercitiile bine decat pe stanga, o sa vad si azi ce iese.

3 răspunsuri:
| cristi1505 a răspuns:

Uite aici:
http://www.youtube.com/watch?v=ruR1HLYLNT8
Fa si tu ce face Scott Herman la min 12:20.Lucreaza mai mult pe mana stanga, astfel se vor egala in timp!