| cristianbadea a întrebat:

Fac volei de performanta si ma duc sa dau probe sportrive la Valcea si imi aluneca adidasi(adidasi sunt de sala odata nu aluncau).Nu pot sa trec nici o proba daca imi aluneca adidasi.Si daca nu le trec nu pot sa joc la nici un meci. Daca ii ud cu aoa ma tin 5 minute si nu ajung. AJUTOR! Funda

3 răspunsuri:
| Adminul000 a răspuns:

Ar trebui sa iti cumperi alti adidasi care nu aluneca

| Alina5050 a răspuns:

Daca vrei sa treci probele, ar trebui sa nu porti adidasii aia alunecosi ca nu ai sa treci. Daca nai tenesi sau o alta pereche de adidasi, poti sa-ti cumperi. Daca nu, imprumuta! Funda?

| cristianbadea explică (pentru Alina5050):

Tenesi aluneca si alti sunt prea scumi si nu pot sa imprumut