| garofita1997343 a întrebat:

Fetelor am un complex... stie cineva ce exercitii as putea face ca sa-mi maresc soldurile, sa am fundul mai bombat, vreau sa ma simt bine in corpul meu si nu pot. mi-ar placea sa am si eu corpul in forma aceea de clepsidra, nu de rigla. Pentru ajutor pun

6 răspunsuri:
| Goldenboy97 a răspuns:

Nu poti sa iti maresti soldurile, este ceva genetic (mostenit).
Cat despre fund poti incepe sa faci exercitii precum genuflexiuni, fandari, etc.

| express11 a răspuns:

Dar cati ani ai? cum arati?///////////////////////////////////////////////////tu esti in foto

| garofita1997343 explică (pentru express11):

Am 16 ani, nu in foto nu-s eu

| express11 a răspuns (pentru garofita1997343):

Stai linistita, in timpp o sa ai.bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa si tu genoflexiuni si fandarii, in caz nu vrei sala.

| florynmondialul a răspuns:

Soldurile nu poti sa le maresti! este ceva genetic! dar poti sa pui un pic de musculatura care o sa te lateasca un pic! pentru fund bombat faci genuflexiuni, stepper si cardio!