| anonim_4396 a întrebat:

Folosesc de cateva zile un supliment pentru sala cu arginina si alte chestii. Iar astazi cand m-am trezit aveam sange sub 3 unghii de la o mana (in partea de sus ca si cum s-ar fi dezlipit unghia, dar nu ma doare). Credeti ca are legatura administrarea suplimentului asta sau am facut eu o miscare gresita in somn? Pana sa-l iau nu am patit asta.

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu are legătură cu suplimentul. Doar că suplimentele, nu se fac mușchi din ele. E legendă urbană.