| anonim_4396 a întrebat:

Fotbalul din America de sud o sa fie vreodată la acelaşi nivel cu cel din europa?

4 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

De acolo pleaca toti jucatorii mari, vin spre Europa,, caci doar in Europa au sansa sa se afirme asa cum trebuie si sa devina adevarate legende/
Premier League importa la greu jucatori din America de Sud, La Liga la fel si tot asa...

| Kogaion a răspuns:

Cand se vor face investitii si acolo cu siguranta. Oricum majoritatea fotbalistilor mari din Europa, provin de acolo, deci e clar ca daca ar avea salarii la fel ca in Europa, nu ar mai veni nimeni aici.

| cevdet a răspuns:

Adica la nivel mai scazut?! Cum se zice mai sus, nimeni nu poate sti!

| bmxrider23 a răspuns:

Nimeni nu poate stii